3 Boyutlu Özel Tasarım Duvar Kağıtları

3D Duvar Kağıtları

Makaleler » Duvar Kağıtları » Duvar Kağıtları Çeşitleri Nelerdir ?
resimKonu
 

        Duvar Kağıtları denildiğinde hepimizin aklına rulo halinde üretilen  belirli desenlere ve renklere sahip kağıtlar gelmektedir. Dijital baskı teknolojilerinin gelişmesi ile bu durum yerini 3d Duvar Kağıtları na bırakmış durumdadır. 3 Boyutlu Duvar Kağıtları ile bambaşka bir ivme kazanan Dekorasyon sektörü milyonlarca görsel seçeneği ile eşsiz bir hal almış durumdadır. 

        3D Poster Duvar Kağıtları ile çok zengin görsel çeşitliğine sahip olan Dijital Baskı Duvar Kağıdı pazarı herkesin isteğine uygun görsel , renk  ve seçenekli ürünler sunmaktadır. Hem de Görselleri Duvarlarımızın ölçülerine göre üretebilmenin kolaylığını bize sağlamaktadır. Beğenilen Görsel uygulanmak istenen duvarın ölçülerine göre üretiliyor ve eşsiz bir dekorasyon oluşturuyor. 

        Duvar Kağıdı Modelleri ve çeşitleri bakımından her isteğe göre üretilen 3D Duvar Kağıtları ile hayallerimizdeki tüm görselleri Duvar Kağıdı olarak kullanabilmekteyiz. Çocuk Odası Duvar Kağıtları , Doğa Manzara Duvar Kağıtları , Taş Desenli Duvar Kağıtları ve 3 Boyutlu Duvar Kağıtları gibi birçok seçenek ile Hayatımıza renk katabiliriz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
ÖzelDuvarlar - 3D Duvar Kağıtları - Copyright 2015-2019 Tüm Hakları Saklıdır.