3 Boyutlu Özel Tasarım Duvar Kağıtları

3D Duvar Kağıtları

Makaleler » Duvar Kağıtları » Flamingo Duvar Kağıtları
resimKonu
 

        Flamingo Desenli Duvar Kağıtları son zamanlarda çok daha fazla ilgi görmeye başlayan modellerdendir. Bambu yaprakları , Tropikal Yapraklar v.b. desenler ile birlikte Duvar Kağıdı Modelleri arasında yerini almaya başlamıştır. Flamingolar huzuru ve sakinliği belirten sevimli hayvanlardır. Bulundukları ortama güzel renkleriyle huzur veren canlılardır. Flamingolar ile birlikte kullanılan tropikal yapraklar da bu modellerin adeta bir tamamlayıcısı durumundadır.

        3 Boyutlu Duvar Kağıtları kategorisi içerisinde bulunan Flamingo Duvar Kağıdı modelleri birçok desen seçeneği ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Diğer standart Duvar Kağıtlarının aksine Duvar Posteri tarzında olan bu görseller Duvarınızı komple kaplayan bir pano şeklinde olduğu için bulundukları ortama bambaşka farklı bir hava katmaktadır.

        Duvar Kağıdı Fiyatları olarak da birkaç farklı malzemeye baskı yapılmasından dolayı her bütçeye uygun fiyatlarda ürün bulabilmek mümkündür. 3D Flamingo Duvar Kağıdı modellerini 3D Duvar Kağıdı kategorimizde bulabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
ÖzelDuvarlar - 3D Duvar Kağıtları - Copyright 2015-2019 Tüm Hakları Saklıdır.